Інформація про відзначення на території Саф’янівської сільської ради 76-ої річниці
Інформація
«Про відзначення на території Саф’янівської сільської ради 76-ої річниці Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні»
у Комишівському ЗЗСО
«1939–1945. Ніколи знову…». 8 травня відзначається День пам’яті та примирення, який нагадує про страшну катастрофу ХХ століття.
Не щезне з пам’яті людської, не піде в забуття велика трагедія нашого народу – Друга світова війна. Неможливо забути тих, хто поліг у боях, хто віддав своє життя для щастя інших. Воєнне лихоліття не оминуло жодної української сім’ї.
Учні школи долучилися до відзначення Дня пам'яті та примирення й 76-ї річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.
Для учнів школи відбувся мітинг – реквієм «Вклонімося і мертвим, і живим» з покладанням квітів біля Монумента Слави. Під час мітингу діти згадали сумні події Другої світової війни та вшанували подвиг українського народу в ті страшні роки.
До святкування Великої Перемоги у школі оформлено виставку стіннівок: «Пам’ятаємо. Перемагаємо. 1939-1945 рр.».
У бібліотеці підготовлено виставку художньої та історичної літератури: «Шляхами подвигу і слави наших дідів і прадідів». Протягом тижня у всіх класах були проведені виховні години, бесіди, уроки мужності присвячені перемозі над нацизмом:
- «У нас єдина мета – Україна свята, нездолана ніким і ніколи!»;
- «День пам`яті і примирення»;
- «Забуттю не підлягає»;
- «Пам’ятаємо минуле заради майбутнього»;
- «Мир нам дістався нелегкою ціною»;
- «Збережемо пам’ять про подвиги»;
- «Хто такі ветерани?».
Конкурс малюнків «Що я знаю про війну».
Демонстрація фільмів, фотоматеріалів документів, присвячених героїчному минулому та сьогоденню.
Написання диктантів, творів, переказів, рефератів на військово-патріотичну тематику з метою пропагування серед учнів героїчної історії, славних бойових і трудових традицій старшого покоління 6-11 кл.
Ми повинні пам’ятати, якою страшною трагедією для українців була ця війна, та ціну, яку заплатили наші батьки і діди за звільнення України від нацистських загарбників.
Керівник закладу Віра Кокош