Дата: 21 травня 2021 о 12:21, Оновлено 6 вересня 2023 о 12:47

про закріплення поліцейського за Комишівським ЗЗСО

З метою підвищення якості профілактичної роботи в навчальних закладах Ізмаїльського району, спрямованих на попередження жорстокості, насильства та агресивної поведінки серед учнівської молоді, формування відповідальності дітей за свої вчинки, профілактики дитячої злочинності, закріпити старшого інспектора з ювенальної превенції відділу превенції Ізмаїльського РВП капітана поліції Фурніку А.А., поліцейського офіцера громади відділу превенції капітана поліції Топала Р.В.

Щодо діяльності Уповноваженого Верховної ради України з прав людини

для тих, хто утратив документ про освіту

1.Вам необхідно особисто звернутися до адміністрації закладу, яке видало документ (свідоцтво) про освіту з заявою про виготовлення дубліката.

2.До заяви необхідно додати  наступні документи:

2.1. Копію першої сторінки паспорта (завірену власником або директором закладу, для цього треба мати при собі паспорт оригінал);

2.2.У разі зміни прізвища /статі – копію свідоцтва про шлюб/розірвання шлюбу/копію документа органу реєстрації актів громадянського стану про зміну статі;

2.3. Копію квитанції про оплату за послуги з виготовлення дубліката документа;

2.4. Копію оголошення у друкованих засобах масової інформації (завірену директором закладу)

2.5. Довідку з національної поліції про те, що ви звернулися з заявою про загублення документу про освіту

2.6. Згоду на обробку персональних даних.

3. Заклад починає  формування пакету документів для виготовлення дублікату та подає до управління освіти:

- копію наказу про виготовлення дубліката (завірену директором);

- підтвердження на замовлення дубліката у 3-х екземплярах (згідно з додатками 23, 24 Порядку замовлення документів про освіту)

- Інформацію зміну назви закладу освіти, якщо такі зміни відбулись з моменту видачі оригіналу документа (завірену директором закладу) або архівну довідку, копію документів про реорганізацію - у 3-х екземплярах;

- копію сторінок книги обліку і видачі документів про здобуття загальної середньої освіти та обліку додатків до них, срібних і золотих медалей на яких зроблено відповідний запис, що засвідчує факт отримання особою картки документа ксерокопію титульної сторінки книги (журналу), у 3-х екземплярах.

ЗРАЗОК ЗАЯВИ

Директору

Комишівського закладу

загальної середньої освіти

(ПІБ директора)

Випускника(ці) рік

закінчення закладу

ПІБ заявника

моб.тел…………………..

місце проживання

вул.     буд..№…)

Заява

У зв`язку з загубленням свідоцтва про повну (базову) загальну середню освіту серія ХХ  ХХХХХХХ  прошу виготувати мені дублікат свідоцтва про отримання базової (повної) загальної середньої освіти.

До заяви додаю:

1. копію оголошення в газеті…..(Кур'єр тижня або Придунайські вісті, дата № газети)

2.Довідка з поліцій від (дата) № (ХХХХХХ)

3, Копія паспорта.

4. Копія свідоцтва про шлюб/розірвання шлюбу

5. Копія свідоцтва про народження (за потребою).

6. Згода на обробку персональних даних.

Дата                                                             Підпис