Новини проекту
Спільноті адміністраторів сайтів шкіл та ліцеїв!
Новий навчальний рік!
Найзахопливіші детективи для підлітка
Wizeclub Education: курси додаткової освіти в Україні
Що робити, якщо болить поперек
Онлайн академія Mate academy – від мрії потрапити в IT до першої роботи
Мобільні додатки для підтримки організації навчання та співпраці в освітньому процесі
Школа англійської для дітей: важливість навчання та як вибрати кращу школу
Хто такий Зевс?
Вивчаємо англійську за допомогою читання
Благодійність та соціальна відповідальність бізнесу
Як обрати надувний басейн?
Як створити і розкрутити групу у Фейсбуці без блокування
Практичні рекомендації по вибору школи англійської мови
Options for checking articles and other texts for uniqueness
Різниця між Lightning та USB Type-C: одна з відмінностей iPhone
Столична Ювелірна Фабрика
Відеоспостереження у школі: як захистити своїх дітей?
Чим привабливий новий Айфон 14?
Розширений пакет за акційною ціною!
iPhone 11 128 GB White
Програмування мовою Java для дітей — як батьки можуть допомогти в навчанні
Нюанси пошуку репетитора з англійської мови
Плюси та мінуси вивчення англійської по Скайпу
Роздруківка журналів
Either work or music: 5 myths about musicians and work
На лижі за кордон. Зимові тури в Закопане
Яку перевагу мають онлайн дошки оголошень?
Огляд смартфону Самсунг А53: що пропонує південнокорейський субфлагман
БЕЗПЕКА В ІНТЕРНЕТІ
Вітаємо з Днем Вчителя!
Портал E-schools відновлює роботу
Канікули 2022
Підписано меморандум з Мінцифрою!
Голосування
Як Вам новий сайт?
Всього 34 людини

До уваги батьків та учнів

Дата: 11 серпня 2020 о 12:59, Оновлено 8 грудня 2024 о 10:24
Автор: Кокош В. І.

Стаття 55. Права та обов’язки батьків здобувачів освіти

1. Виховання в сім’ї є першоосновою розвитку дитини як особистості. Батьки мають рівні права та обов’язки щодо освіти і розвитку дитини.

2. Батьки здобувачів освіти мають право:

-захищати відповідно до законодавства права та законні інтереси здобувачів освіти;

-звертатися до закладів освіти, органів управління освітою з питань освіти;

-обирати заклад освіти, освітню програму, вид і форму здобуття дітьми відповідної освіти;

-брати участь у громадському самоврядуванні закладу освіти, зокрема обирати і бути обраними до органів громадського самоврядування закладу освіти;

-завчасно отримувати інформацію про всі заплановані у закладі освіти та позапланові педагогічні, психологічні, медичні, соціологічні заходи, дослідження, обстеження, педагогічні експерименти та надавати згоду на участь у них дитини;

-брати участь у розробленні індивідуальної програми розвитку дитини та/або індивідуального навчального плану;

-отримувати інформацію про діяльність закладу освіти, результати навчання своїх дітей (дітей, законними представниками яких вони є) і результати оцінювання якості освіти у закладі освіти та його освітньої діяльності.

3. Батьки здобувачів освіти зобов’язані:

-виховувати у дітей повагу до гідності, прав, свобод і законних інтересів людини, законів та етичних норм, відповідальне ставлення до власного здоров’я, здоров’я оточуючих і довкілля;

-сприяти виконанню дитиною освітньої програми та досягненню дитиною передбачених нею результатів навчання;

-поважати гідність, права, свободи і законні інтереси дитини та інших учасників освітнього процесу;

-дбати про фізичне і психічне здоров’я дитини, сприяти розвитку її здібностей, формувати навички здорового способу життя;

-формувати у дитини культуру діалогу, культуру життя у взаєморозумінні, мирі та злагоді між усіма народами, етнічними, національними, релігійними групами, представниками різних політичних і релігійних поглядів та культурних традицій, різного соціального походження, сімейного та майнового стану;

-настановленням і особистим прикладом утверджувати повагу до суспільної моралі та суспільних цінностей, зокрема правди, справедливості, патріотизму, гуманізму, толерантності, працелюбства; формувати у дітей усвідомлення необхідності додержуватися Конституції та законів України, захищати суверенітет і територіальну цілісність України;

-виховувати у дитини повагу до державної мови та державних символів України, національних, історичних, культурних цінностей України, дбайливе ставлення до історико-культурного надбання України;

-дотримуватися установчих документів, правил внутрішнього розпорядку закладу освіти, а також умов договору про надання освітніх послуг (за наявності).

4. Держава надає батькам здобувачів освіти допомогу у виконанні ними своїх обов’язків, захищає права сім’ї.

Органи державної влади та органи місцевого самоврядування мають поважати право батьків виховувати своїх дітей відповідно до власних релігійних і філософських переконань, а суб’єкти освітньої діяльності мають враховувати відповідні переконання під час організації та реалізації освітнього процесу, що не повинно порушувати права, свободи та законні інтереси інших учасників освітнього процесу.

5. Інші права та обов’язки батьків здобувачів освіти можуть встановлюватися законодавством, установчими документами закладу освіти і договором про надання освітніх послуг (за наявності).

Витяг з ЗУ «Про повну загальну середню освіту»

Стаття 30. Батьківське самоврядування закладу освіти

1. У закладах освіти та їх структурних підрозділах може діяти батьківське самоврядування. Батьківське самоврядування здійснюється батьками учнів як безпосередньо, так і через органи батьківського самоврядування, з метою захисту прав та інтересів учнів, організації їх дозвілля та оздоровлення, громадського нагляду (контролю) в межах повноважень, визначених цим Законом та статутом закладу освіти.

2. Батьки мають право утворювати різні органи батьківського самоврядування (в межах класу, закладу освіти, за інтересами тощо).

3. Батьки можуть розглядати будь-які питання і приймати рішення, крім тих, що належать до компетенції інших органів управління чи органів громадського самоврядування закладу освіти.

4. Рішення органу батьківського самоврядування виконується батьками виключно на добровільних засадах.

Рішення органу батьківського самоврядування з питань організації освітнього процесу та/або діяльності закладу освіти можуть бути реалізовані виключно за рішенням керівника закладу освіти, якщо таке рішення не суперечить законодавству.

Рішення, заходи та форми батьківського самоврядування не повинні призводити до надання іншим учасникам освітнього процесу привілеїв чи обмежень за будь-якою ознакою, порушувати їхні права та/або законні інтереси, а також не можуть бути підставою для прийняття управлінських рішень, що не відповідають законодавству.

5. Органи батьківського самоврядування мають право, але не зобов’язані оформляти свої рішення відповідними протоколами.

6. Працівники закладів освіти не мають права втручатися в діяльність батьківського самоврядування, а також збирати чи зберігати протоколи засідань органів батьківського самоврядування.

ОГОЛОШЕННЯ

    З метою максимального убезпечення всіх учасників освітнього процесу прийнято рішення про навчання у дистанційному форматі з 05.02  по 11.02.2022 року. 
 
 
                      Директор                                                                                                                   Віра КОКОШ
 

Доводимо до відома батьків (опікунів)

лист  Дунайського басейного відділу відокремленого підрозділу санітарної охорони територій та на видах транспорту ДУ «Одеський ОЦКПХ МОЗ»

Лист управління освіти

Лист Дунайського басейного відділу

Методичні рекомендації 

щодо окремих питань здобуття освіти в закладах загальної середньої освіти

в умовах воєнного стану в Україні

До_наказу_МОНУ_563_

640 методичні рекомендації

Методичні рекомендації щодо окремих питань здобуття освіти

ПАМ’ЯТКА

батькам та меценатам, які планують здійснити благодійний внесок до навчального закладу

1. Благодійна діяльність регламентується відповідними законодавчими актами та нормативними документами.

2. Благодійні внески можуть бути виключно добровільними! Допомагати навчальному закладу чи ні – це Ваше особисте рішення. Ніхто не може контролювати здійснення Вами благодійної допомоги.

3. Якщо благодійний внесок робиться у грошовій формі слід зазначати цілі, на які внесок призначається.  Якщо благодійник не вказує цілі, то керівник навчального закладу може направити благодійні кошти на першочергові потреби, пов’язані виключно з основною діяльністю.

4. Благодійник має право здійснювати контроль за цільовим використанням благодійних внесків, у тому числі шляхом отримання інформації на письмовий запит, участі в загальних зборах батьків, де вирішуються питання надання благодійної допомоги та/чи заслуховується звіт батьківського комітету (ради) про використання благодійної допомоги. Ви можете вимагати позачергові звіти батьківських комітетів (рад) про використання благодійної допомоги.

5.   Благодійник має право отримувати звіт про використання внесків.

6. Ви маєте знати про обов’язковість щорічного звітування керівника навчального закладу на загальних зборах (конференціях) педагогічного колективу, батьківської громадськості.

Оголошення для батьків!

     23.05.2023 р. о 14:00  в малій спортивній залі закладу відбудеться загальношкільні батьківські збори на тему: "Звіт директора школи за  2022-2023н.р."

Витяг з Закону України "Про повну загальну середню освіту"

Стаття 30. Батьківське самоврядування закладу освіти

1. У закладах освіти та їх структурних підрозділах може діяти батьківське самоврядування. Батьківське самоврядування здійснюється батьками учнів як безпосередньо, так і через органи батьківського самоврядування, з метою захисту прав та інтересів учнів, організації їх дозвілля та оздоровлення, громадського нагляду (контролю) в межах повноважень, визначених цим Законом та статутом закладу освіти.

2.Батьки мають право утворювати різні органи батьківського самоврядування (в межах класу, закладу освіти, за інтересами тощо).

3. Батьки можуть розглядати будь-які питання і приймати рішення, крім тих, що належать до компетенції інших органів управління чи органів громадського самоврядування ЗО.

4. Рішення органу батьківського самоврядування виконується батьками виключно на добровільних засадах.

Рішення органу батьківського самоврядування з питань організації освітнього процесу та/або діяльності закладу освіти можуть бути реалізовані виключно за рішенням керівника закладу освіти, якщо таке рішення не суперечить законодавству.

Рішення, заходи та форми батьківського самоврядування не повинні призводити до надання іншим учасникам освітнього процесу привілеїв чи обмежень за будь-якою ознакою, порушувати їхні права та/або законні інтереси, а також не можуть бути підставою для прийняття управлінських рішень, що не відповідають законодавству.

5.Органи батьківського самоврядування мають право, але не зобов’язані оформляти свої рішення відповідними протоколами.

6.Працівники закладів освіти не мають права втручатися в діяльність батьківського самоврядування, а також збирати чи зберігати протоколи засідань органів батьківського самоврядування

До уваги батькам!

    Міністерства соціальної політики пропонує для використання в роботі ресурси для підтримки батьків в Україні, створені командою експертів Оксфордського університету, які спеціалізуються на дитячо-батьківських відносинах.

     Вони засновані на фактах і їх ефективність допомоги батькам зберегти себе та своїх дітей доведена.

     Файли можна завантажити з відкритого гугл диску за посиланням:

https://drive.google.com/drive/folders/1359CLfscEyy-H50mSUmnQb3ETm4f8HhF?usp=sharing

Шановні батьки!

 Адміністрація закладу доводить до вашого відома, що у зв'язку з оголошенням воєнного стану   в країні з 28 лютого  учні 1-11 класів йдуть на канікули на два тижні.      

Шановні батьки!

        Адміністрація закладу доводить до вашого відома, що з 21 лютого 2022року відновлюється освітній процес для всіх 1-11 класів за очною формою навчання. При цьому всі учасники освітнього процесу суворо повинні дотримуватися вимог карантинного режиму відповідно до помаранчевого рівня епідемічної безпеки. Прохання забезпечити дітей захисними масками у достатньої кількості.

Шановні батьки!

     Доводимо до вашого відома, що з 31 січня 2022 року заняття в Комишівському закладі загальної середньої освіти організовуються за очною системою навчання. Да, дійсно, в окремих регіонах стрімко зростає рівень захворюваності на COVID - 19, збільшується кількість випадків інфікування здобувачів освіти та працівників і в новинах та  ЗМІ було опубліковано лист Міністерства освіти і науки України стосовно  організації навчального процесу для учнів 5-11 класів з використанням технологій дистанційного навчання, але це лише РЕКОМЕНДАЦІЇ!

    В закладі проводиться щоденний моніторинг захворюваності серед учнів і працівників та поки  що немає підстав для переведення всіх учнів на навчання за дистанційними технологіями.

       Водночас, інформуємо, що учні 1 класу  навчаються за технологіями дистанційного навчання з 28 січня. Учні 5-Б (кл.кер.МАП) та 9-Б класів (кл.кер.НВА). з сьогодняшнього, 31 січня.  За результатами відстеження за станом здоров,я педагогічних працівників та учнів з 01 лютого за такими ж технологіями навчатиметься 3-Б клас (кл.кер. КЄІ).

         Також, доводимо до вашого відома, що в закладі вживаються заходи, спрямовані на мінімізацію безпосередніх фізичних контактів між учасниками освтнього процесу, відмінено кабінетна система навчання,  забезпечується соціальне дистанціювання, проводиться обробка дверних ручок, поверхонь меблів деззасобами, всі учасники освітнього процесу носять захистні маски, мають можливість за потребою мити руки милом та обробляти деззасобами. Школа забезпечена в достатній кількості деззасобами та милом (рідке, господарче, дітяче). Обмежено проведення масових заходів (культурних, спортивних, тощо).

   В закладі забороняється перебування стороннім особам.

    

Оголошення для батьків , опекунів!

Завтра, 10.09.2021 р. о 10.00 годині в малій спортивній залі закладу відбудеться загальношкільні батьківські збори

Інформація

для тих, хто загубив документ про освіту

1.Вам необхідно особисто звернутися до адміністрації закладу, яке видало документ (свідоцтво) про освіту з заявою про виготовлення дубліката.

2.До заяви необхідно додати  наступні документи:

2.1. Копію першої сторінки паспорта (завірену власником або директором закладу, для цього треба мати при собі паспорт оригінал);

2.2.У разі зміни прізвища /статі – копію свідоцтва про шлюб/розірвання шлюбу/копію документа органу реєстрації актів громадянського стану про зміну статі;

2.3. Копію квитанції про оплату за послуги з виготовлення дубліката документа;

2.4. Копію оголошення у друкованих засобах масової інформації (завірену директором закладу)

2.5. Довідку з національної поліції про те, що ви звернулися з заявою про загублення документу про освіту

2.6. Згоду на обробку персональних даних.

3. Заклад починає  формування пакету документів для виготовлення дублікату та подає до управління освіти:

- копію наказу про виготовлення дубліката (завірену директором);

- підтвердження на замовлення дубліката у 3-х екземплярах (згідно з додатками 23, 24 Порядку замовлення документів про освіту)

- Інформацію зміну назви закладу освіти, якщо такі зміни відбулись з моменту видачі оригіналу документа (завірену директором закладу) або архівну довідку, копію документів про реорганізацію - у 3-х екземплярах;

- копію сторінок книги обліку і видачі документів про здобуття загальної середньої освіти та обліку додатків до них, срібних і золотих медалей на яких зроблено відповідний запис, що засвідчує факт отримання особою картки документа ксерокопію титульної сторінки книги (журналу), у 3-х екземплярах.                                                                   

Директор   

ЗРАЗОК ЗАЯВИ

                                                                                                       Директору                                                                                                                                          Комишівського закладу

                                                                        загальної середньої освіти

                                                                      (ПІБ директора)   

                                                        Випускника(ці) рік

                                                      закінчення закладу

                                                           ПІБ заявника

                                                                моб.тел…………………..

                                                                                  місце проживання вул. ...буд..№…)                                                      

Заява

У зв`язку з загубленням свідоцтва про повну (базову) загальну середню освіту серія ХХ  ХХХХХХХ  прошу виготувати мені дублікат свідоцтва про отримання базової (повної) загальної середньої освіти.

До заяви додаю:

1. копію оголошення в газеті…..(Кур'єр тижня або Придунайські вісті, дата № газети)

2.Довідка з поліцій від (дата) № (ХХХХХХ)

3, Копія паспорта.

4. Копія свідоцтва про шлюб/розірвання шлюбу

5. Копія свідоцтва про народження (за потребою).

6. Згода на обробку персональних даних.

       Дата                                                             Підпис

Оголошення 

     Прийом заяв від батьків для зарахування дитини до 1 класу закінчується 31 травня .

Шановні батьки!

     На сайті «Електронна реєстрація в заклади загальної середньої освіти» Ви маєте можливість подати заяву на вступ дитини до школи. Для цього необхідно зареєструватись на сайті, обрати заклад загальної середньої освіти, створити заявку та підтвердити її документами у закладі. 

Для реєстрації перейдіть за посиланням

  https://school.isuo.org/

Коментарі:
Залишати коментарі можуть тільки авторизовані відвідувачі.