22 березня World Water Day

Date: 22 березня о 14:30, Refreshed 22 березня о 14:45

22 березня World Water Day – ВСЕСВІТНІЙ ДЕНЬ ВОДИ!

Всесвітній день водних ресурсів відзначають у світі з 1993 року.

Кожного року у цю дату ми намагаємось привернути увагу усіх дбати про навколишнє середовище і спонукаємо спільноту берегти воду та всі природні ресурси.

Відео звернення завантажуйте

Останній робочий тиждень третьої чверті був присвячений Всесвітньому дню водних ресурсів. У понеділок було проведено відкриття тижня. Організована виставка наочності з теми "День води". З учнями 11 класу на уроці хімії обговорювали відеофільм "Велика таємниця води".  У вівторок з учнями 9-11 класів була проведена конференція "Спогади 647-го дня війни". Гасло цієї конференції співпадало з гаслом Всесвітнього дня водних ресурсів 2024року  "Вода для миру". Саме 6 червня 2023 року, на 647-му дні війни російські окупанти здійснили підрив Каховської ГЕС. Наслідки  - затоплені десятки населених пунктів, тисячі зруйнованих життів, будинків, майбутнього... Страшний екоцид світового масштабу, який поніс за собою масове підтоплення території, загибель людей, тварин, знищення рослин, забруднення прісної води, моря. Це - екологічна катастрофа всього південного регіону України.

Протягом тижня з учнями 1-4, 5-7 класів були проведені конкурси малюнків, вікторини, розгадували загадки, на уроках природознавчих дисциплін проводилися інформаційні п'ятихвилинки про воду, водних об'єктах України, цитати, різноманітні цікаві факти про воду.  У четвер учні 11 класу підготували челендж з історії цієї дати та закликали всіх учнів школи, мешканців села протягом березня - квітня приєднатися до акції "Чисте подвір'я - чисте село". Останній день тижня - 22 березня був присвячений озеру Китай. На уроках географії, біології, хімії учні презентували проєкти, обговорювали властивості води, проводилися тести з матеріалом про рідне озеро. Крім того, учні 11 класу частково оновили шкільний парк - самі придбали та посадили 12 дерев  сакури як подарунок рідній школі.

Comments:
Only authorized users can leave comments.